Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Klozetler

Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren VitrA klozet modellerinde asma, tek veya takım olarak farklı seçenekleri sizlere sunuyor. VitrAclean ve VitrAhygiene teknolojileri opsiyonel olan klozetler kullanım ömürleri boyunca kolayca temizlenebiliyor ve zararlı mikroorganizma barınmasına izin vermiyor. Ayaklı ürünler banyonuzda klasik bir görünüm oluştururken, asma modeller az yer kaplıyor. Bedensel engelli bireylerin özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan klozet takımı fonksiyonel tutunma ve destek barları ile beraber ergonomik kullanım imkânı sağlıyor.

İşlevselliği ile birlikte dekoratif özellikleri ile de ön plana çıkan VitrA klozet modelleri; asma, tek ve takım olarak farklı alternatifler sunuyor. Şıklığı ve sadeliği yansıtan ayaklı klozet modelleri, banyonuza klasik bir görünüm katarken asma modeller ise daha az yer kaplayarak banyonuzda geniş bir kullanım alanı yaratıyor.

Engelli bireylerin özel gereksinimleri de düşünülerek tasarlanan koleksiyon, fonksiyonel tutunma ve destek barları ile beraber rahat bir kullanım imkânı sağlıyor. VitrAhygiene ve VitrAclean teknolojileri ile tasarlanan ürün çeşitleri, zararlı mikroorganizmaların barınmasına izin vermiyor ve kolayca temizlenebiliyor.

Gider türlerine göre iki farklı seçeneğe sahip olan takımlar, yerden çıkışlı ve evrensel olarak fonksiyonel bir kullanım olanağı tanıyor. VitrA klozet fiyatları ise kullanım şekillerine ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında kullanıcılara sunuluyor.

Sifon takımlarıyla birlikte kullanılan klozetler, ürünün modeline göre farklı özelliklerde tasarlanıyor. Bazı modellerde rezervuar ve sifon sistemleri ürüne açıktan bağlanırken diğer modellerde ise duvara gizlenecek şekilde tasarlanıyor. Siz de en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, ihtiyaçlarınıza cevap veren şık ve kullanışlı, asma ya da ayaklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 74 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:74 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar