Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Rezervuarlar ve Klozet İç Takımları

Yaşam alanlarında banyo ve tuvaletler, kişisel bakım ve temel ihtiyaçlar için en önemli yerlerden biri. Bu alanlarda her bir ihtiyaç için farklı eşya ve araçlar kullanılıyor. Böylece ortam daha işlevsel hâle getiriliyor. Özellikle klozetler, birçok farklı modelde üretildiğinden banyolara estetik bir görünüm ve şıklık da kazandırıyor. VitrA ürünleri arasında yer alan klozetler ve rezervuarlar; estetik çizgilere sahip, kullanışlı bir banyo tasarlama olanağını beraberinde getiriyor. Valarte koleksiyonunda yer alan ürünler, pastel renkleri ve klasik çizgileriyle çarpıcı bir görünüm oluştururken fonksiyonlarıyla ise kullanışlılığı yaşam alanlarına dahil ediyor.

Yaşam alanlarında banyo ve tuvaletler, kişisel bakım ve temel ihtiyaçlar için en önemli yerlerden biri. Bu alanlarda her bir ihtiyaç için farklı eşya ve araçlar kullanılıyor. Böylece ortam daha işlevsel hâle getiriliyor. Özellikle klozetler, birçok farklı modelde üretildiğinden banyolara estetik bir görünüm ve şıklık da kazandırıyor. VitrA ürünleri arasında yer alan klozetler ve rezervuarlar; estetik çizgilere sahip, kullanışlı bir banyo tasarlama olanağını beraberinde getiriyor. Valarte koleksiyonunda yer alan ürünler, pastel renkleri ve klasik çizgileriyle çarpıcı bir görünüm oluştururken fonksiyonlarıyla ise kullanışlılığı yaşam alanlarına dahil ediyor. Koleksiyonlarda yer alan klozetlerin ve rezervuarların doğru iç takımlarla eşleşmesi gerekiyor. İç takımlar, rezervuarların ve klozetlerin kusursuz çalışmasına yardımcı oluyor. VitrA rezervuar iç takımı yedek parçaları ile klozetler problemsiz bir şekilde çalışıyor.


Rezervuar İç Takımı Yedek Parçaları

Banyolarda, estetik ve şık görünüm kadar fonksiyonellik de önem teşkil ediyor. Özellikle rezervuar iç takımları, temel ihtiyaçlardan sonra temizliği sağlamaya ve düzenli görünümü korumaya yardımcı oluyor. Klozetlerin üzerinde veya duvarın içerisinde yer alan rezervuarlar, basma, çekme gibi işlemlerin ardından devreye girerek klozetin içerisini temizliyor. Kullanım şekline göre de rezervuarların ve rezervuar iç takımı yedek parçaları modellerinin farklı çeşitleri bulunuyor. VitrA rezervuar iç takımı parçalarının her biri, güvenli ve sorunsuz kullanım olanağı ile kullanıcılarına kolaylık sunuyor.

Klozet rezervuar iç takımı parçalarından ilki ve en önemlilerinden biri olan şamandıra, suyun dolma miktarını ayarlıyor ve vananın açılıp kapanması rolünü üstleniyor. Böylece depo içerisine yeteri miktarda su doluyor. Şamandıra yardımıyla dolan suyun ihtiyaç dahilinde boşaltılması ve klozeti temizlemesi için de bazı parçalar bulunuyor. Bu parçalar, klozetin ve rezervuarın özelliğine göre çeşitlilik gösterse de temel olarak aynı işlevi üstleniyor. Çekmeli buton, depoda yer alan suyu yukarıya doğru çekerek boşaltmayı sağlıyor. Çekmeli sistem ise suyu, boşaltılmadığı süre boyunca depoda sabit tutuyor. Çekmeli sistemin görevini basmalı tuvaletlerde boşaltma grubu ele alıyor ve suyu deponun içerisinde sabit tutarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

Paslanmaz tespit cıvatası ve plastik tespit cıvatası, rezervuar iç takımı parçaları arasında büyük yer tutuyor. Cıvatalar, rezervuarın klozet üzerine monte edilip sabitlenmesine yardımcı oluyor. Çekmeli klape contası ve kalın sünger conta ise cıvata aralıklarından su sızmasının önüne geçiyor. Basmalı rezervuar iç takımı parçaları arasında yer alan basmalı şamandıra, rezervuar içerisine su dolumunu başlatıyor ve durduruyor. Böylece içerideki su boşaltıldığında yeniden su dolumu aktif hâle geliyor. Basmalı buton grubu ve çekmeli klape takımı, rezervuar içerisinde yer alan suyun boşaltılmasını sağlarken master flatör diyafram conta ise diğer contalar gibi su kaçağını önleyerek işleri kolaylaştırıyor. VitrA klozet rezervuar iç takımı parçalarının her biri, kusursuz bir çalışma prensibini beraberinde getiriyor.


Klozet İç Takımı Modelleri ve Çeşitleri

Klozet iç takım modelleri, klozetin ve rezervuarın türüne göre çeşitli fonksiyonlara sahip olduğu için kullanıcılar, kendi banyolarının tadilatına ve tasarımına en uygun iç takım parçalarını seçerek klozet iç takımı değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyor. VitrA klozet iç takımı ürünleri de kolay kullanım olanakları sayesinde yaşam alanlarını daha fonksiyonel hâle dönüştürüyor. İç rezervuar takımı parçaları, klozet ve rezervuar modellerine göre çeşitlilik gösteriyor. İç takımsız, basmalı, gömme, çekmeli, tek kademeli ve çift kademeli gibi pek çok türü bulunan klozetler ve rezervuarlar ile kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına en uygun modeli tercih edebiliyor.

Tuvalet rezervuar iç takımı parçaları bazı modellerde bulunmayabiliyor. Özellikle iç takımsız rezervuarlar, iç kısımlarında sifon sisteminin bulunmaması ile öne çıkıyor. Bu modeller, şık ve zarif çizgileri, renk seçenekleri ve işlevsel özellikleri sayesinde kullanıcıların dikkatini çekiyor. Modern görünümlü yaşam alanlarında sık sık tercih edilen modellerden olan gömme rezervuarlar, duvar içerisine gizlenen yapıları ile dar alanların kurtarıcısı oluyor. Konforlu kullanımları, sessizlikleri ve dekorasyona kazandırdıkları ile gömme rezervuarlar, yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediliyor. Basmalı rezervuarlar da klozet iç takımı parçaları için özel olarak tasarlanıyor. Bu modellerde içerideki suyu boşaltmak için düğme veya tuşa benzer bir mekanizma bulunuyor. Bu tuşa basıldığında rezervuarın içerisindeki su klozete boşaltılıyor.

Bazı klozet ve rezervuar modellerinde çekmeli sistem de bulunabiliyor. Bu sistemde sifon yukarıya doğru kaldırılıyor ve içerideki su boşaltılıyor. Böylece klozet içerisinde temizlik sağlanıyor. Tüm klozet iç takımı ve parçaları, bu modellere uygun şekilde tasarlanıyor. Kullanıcılar, VitrA klozet iç takım modelleri arasından evlerindeki tesisata ve klozetin türüne göre seçim yaparak ideal kullanımı elde edebiliyor. VitrA’nın koleksiyonlarında yer alan ve özenle tasarlanan rezervuar ve klozet iç takım parçaları, yenilikçi görünümleri ile dikkatleri üzerlerine topluyor.


Rezervuar ve Klozet İç Takımı Özellikleri

Klozet çeşitleri, sahip oldukları tasarıma göre farklı modellere ayrılıyor. Dolayısıyla modellerin özellikleri de birbirinden farklılık gösterebiliyor. Ürünler, temel olarak aynı işleve sahip olsa bile fonksiyonlarının aktifleştirilmesi için çeşitli uygulamalar bulunuyor. Bazı modellerde sifonlar yukarıya doğru çekilirken bazılarında ise bir düğmeye basmak gerekebiliyor. Basmalı ve gömmeli rezervuarların tek kademeli ve çift kademeli gibi özellikleri bulunuyor. Tek kademeli rezervuarlarda içerideki suyu boşaltmak için bir adet düğme yer alıyor. Bu düğmeye basıldığında depo içerisindeki suyun tamamı klozete boşaltılıyor.

Çift kademe özelliğine sahip klozet ve rezervuarlarda suyu boşaltmak için iki adet düğme yer alıyor. Bu düğmeler genellikle gömme rezervuarlarda duvara monte ediliyor. Düğmelerden biri, rezervuarın içindeki suyun belli bir miktarını klozete boşaltıyor. İkinci düğme ise suyun tamamını akıtıyor. Böylece kullanıcılar, ihtiyaçlarını giderdikten sonra klozetin temizlenmesi için gerekli düğmeye basarak işlemi gerçekleştirebiliyor. İhtiyaca göre boşaltım yapan çift kademeli rezervuarlar, su tasarrufunun da en büyük destekçileri arasında yer alıyor.

Bu özelliklerin yanı sıra rezervuar ve klozet iç takımlarından bazıları sessizlikleri, bazıları fonksiyonel kullanım imkanları, bazıları da su tasarrufu özellikleri ile beğeni kazanıyor. VitrA koleksiyonlarında yer alan ve özenle tasarlanan klozet seti seçenekleri, düzenli ve temiz görünüm oluşturmaları, alandan tasarruf etmeye yardımcı olmaları ve modern bir dekorasyonu beraberinde getirmeleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Renk Bilgi
Beyaz(10)
Yükleniyor..
Yavaş Kapanır Bilgi
Yok(1)
Yükleniyor..
Genişlik Bilgi
325(1)
360(1)
365(3)
370(1)
375(1)
380(1)
385(1)
395(1)
Yükleniyor..
Derinlik Bilgi
140(2)
145(2)
160(1)
165(1)
170(1)
180(3)
Yükleniyor..
Yükseklik Bilgi
310(1)
330(3)
370(1)
380(1)
390(1)
400(1)
410(1)
430(1)
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
araması için 23 ürün bulundu.
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681917
  İç Takım
  Alttan su girişli rezervuarlar için
  766,00 TL
  574,00 TL
 • Kampanyalı
  Valarte Rezervuar
  681903
  Valarte Rezervuar
  Yanlardan su girişli, alttan standart montaj delikli
  Valarte
  2.020,00 TL
  1.515,00 TL
 • Kampanyalı
  Valarte Rezervuar
  681904
  Valarte Rezervuar
  Alt soldan su girişli, alttan standart montaj delikli
  Valarte
  2.020,00 TL
  1.515,00 TL
 • Kampanyalı
  Sento Çocuk Rezervuar
  681152
  Sento Çocuk Rezervuar
  Beyaz
  Sento Kids
  1.656,00 TL
  1.242,00 TL
 • Kampanyalı
  Sento Rezervuar
  681660
  Sento Rezervuar
  Beyaz
  Sento
  1.729,00 TL
  1.297,00 TL
 • Kampanyalı
  S20 Square Rezervuar
  681681
  S20 Square Rezervuar
  Beyaz
  S20 Square
  1.433,00 TL
  1.074,00 TL
 • Kampanyalı
  Metropole Rezervuar
  681838
  Metropole Rezervuar
  Beyaz
  Metropole
  3.326,00 TL
  2.495,00 TL
 • Kampanyalı
  Integra Round Rezervuar
  681727
  Integra Round Rezervuar
  Alttan su girişli
  Integra Round
  1.729,00 TL
  1.297,00 TL
 • Kampanyalı
  S50 Rezervuar
  681732
  S50 Rezervuar
  Beyaz
  S20 Square
  1.729,00 TL
  1.297,00 TL
 • Kampanyalı
  S20 Round Rezervuar
  681897
  S20 Round Rezervuar
  Beyaz
  S20 Round
  1.123,00 TL
  843,00 TL
 • Kampanyalı
  Valarte Rezervuar
  681902
  Valarte Rezervuar
  Beyaz
  Valarte
  2.020,00 TL
  1.515,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681915
  İç Takım
  Alttan Girişli, Çift Kademe
  798,00 TL
  598,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681916
  İç Takım
  Alttan Girişli, Çift Kademe
  1.057,00 TL
  793,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681918
  İç Takım
  Alttan Girişli, Çift Kademe
  878,00 TL
  658,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681919
  İç Takım
  Alttan Girişli, Çift Kademe
  798,00 TL
  598,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681921
  İç Takım
  Alttan Girişli, Çift Kademe
  957,00 TL
  718,00 TL
 • Kampanyalı
  Sıvaüstü Yıkama Sistemi
  681942
  Sıvaüstü Yıkama Sistemi
  Tek klozet için, 3/6 L
  5.833,00 TL
  4.375,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681922
  İç Takım
  Tek Kademe
  689,00 TL
  517,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681923
  İç Takım
  Tek Kademe
  689,00 TL
  517,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681924
  İç Takım
  Yandan Su Girişli, Çift Kademe
  798,00 TL
  598,00 TL
 • Kampanyalı
  İç Takım
  681925
  İç Takım
  Ahşap Kollu, Tek Kademe
  1.548,00 TL
  1.161,00 TL
 • Rezervuar İç Takımları
  719171
  Rezervuar İç Takımları
  Alttan su girişli rezervuarlar için
  550,00 TL
  412,00 TL
 • Rezervuar İç Takımları
  719176
  Rezervuar İç Takımları
  Alttan su girişli rezervuarlar için
  667,00 TL
  500,00 TL
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız
Lütfen mailinizi giriniz
Lütfen telefonunuzu giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen adınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz