Basın Odası- VitrA Türkiye

Banyoda İskandinav Esintisi

VitrA’nın banyolara ahşabın sıcaklığını getiren yeni Sento serisi, ailedeki herkese uygun çözümler sunuyor.

VitrA’nın yeni Sento serisi, yalın ve sıcak tasarımıyla, İskandinav tarzını banyolara taşıyor. Ferah banyolar yaratan Sento, fonksiyonelliğiyle dikkat çeken mobilyaları ve farklı büyüklükteki mekanlara uygun lavabo ve klozet alternatifleriyle, ailedeki herkesin banyoda aradığı çözümleri bir arada sunuyor.

Bir İskandinav klasiği olan beyaz ile ahşabın dansı, Sento’nun da en önemli özelliklerinden biri. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan seride, krem ve antrasitin mat tonlarında hazırlanan banyo mobilyaları da yer alıyor. Ayaklı - ayaksız alternatifleri bulunan mobilya çözümleri ile aynalarda led aydınlatma kullanılıyor. Yumuşak hatları ve ince kapağıyla beğeni toplayan Sento klozet ise kolay ve etkili temizlik olanağı sunan Rim-ex teknolojisine sahip.

VitrA’nın yeni banyo serisi, fonksiyonel saklama üniteleriyle de dikkat çekiyor. Sento ile banyoda 105 cm genişliğinde bir çamaşır köşesi oluşturularak, makinadan deterjana, çamaşır sepetinden havlulara kadar pek çok şey tek bir alanda toplanabiliyor. Gözden uzak olması istenen temizlik kovası ve sapı, Sento’nun havalandırmalı temizlik dolabında kendine yer buluyor. Fırça, saç kurutma makinası gibi malzemeleri derli toplu saklayan boy dolabı ise adeta bir güzellik köşesi gibi hizmet veriyor.