Basın Odası- VitrA Türkiye

Müşteri Sanal Gerçekliği Sevdi, VitrA Birinciliği Kaptı

VitrA, yapı ürünleri sektöründe dünyada ilk kez kullanılan sanal gerçeklik teknolojisi VitreAlity ile birincilik ödülü kazandı.

International Data Corporation (IDC) tarafından bu yıl ilk kez 3 ayrı sektör için düzenlenen "Sektörel Teknoloji Ödülleri” açıklandı. Kurumların, başka sektörlerden kuruluşlara örnek olabilecek dijitalleşme odaklı projeleriyle yarıştığı ödüller kapsamında, yapı ürünleri sektöründe dünyada ilk kez sanal gerçeklik teknolojisini kullanan VitrA, Endüstri Teknoloji Ödülleri kategorisindeki “Müşteri Deneyimi” başlığında birincilik ödülünü kazandı.

Yapı ürünleri sektöründe ilk kez kullanılan sanal gerçeklik teknolojisi VitreAlity, VitrA müşterilerine, ürünleri gerçeğe en yakın halleriyle deneyimleme ve hayal ettikleri banyoyu 3 boyutlu olarak görme- inceleme fırsatı sunuyor. Satış noktalarındaki mimarlar, mekan ölçüleri üzerinden hazırladıkları mimari çözüm önerilerini, müşterilerine sanal gerçeklik gözlüğüyle sunuyor. Karar verme sürecinde yaşadıkları endişelerden kurtulan müşteriler, hayal ettikleri banyoları gerçeğe en yakın haliyle deneyimleyebiliyor.

http://www.vitra.com.tr/vitreality