Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Yıkanma Alanları

Banyolarını yenilemek isteyenler için her bütçeye uygun yıkanma alanı ürünleri üreten VitrA; kompakt ürünleri ile, akıllı ve zarif çözümler sunuyor. Seramik ile hemzemin uygulaması sayesinde engelsiz bir duş alanı yaratan V-Flow duş kanalları ve fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan duş sistemleri, banyolardaki tasarım bütünlüğünü korurken masajlı küvetler ve Spa ürünleri banyo keyfini farklı bir boyuta taşıyor. Flat ve sıfır zemin duş tekneleri ise yaşlılar için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yaşam alanlarını verimli kullanmanız adına tasarımlarını şekillendiren VitrA, kompakt yıkanma alanları ile küçük banyoları bile keyifle kullanmanıza yardım ediyor. Duş keyfinizi artırmak için fonksiyonel detay ve aksesuarlara yer verilen yıkanma alanı tasarımları, dekorasyonunuza keyif ve konfor katıyor.

VitrA koleksiyonları, kullanıcıların farklı duş ve banyo zevklerinden ilham alınarak oluşturuluyor. Hemzemin uygulamalara izin veren V-Flow duş kanalları, flat ya da sıfır zemin duş tekneleri, kompakt duş üniteleri ve masajlı küvet çeşitleri ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri değerlendirmenize olanak veriyor. VitrA klasik küvet ve yıkanma teknesi ürünleri, işlevsel detaylarıyla modern ve zamansız bir görünüm sunuyor.

Doğadaki uyumu yaşam alanlarına taşıyan VitrA, sadeliğin ön planda olduğu modern tasarımları sayesinde yıkanma alanlarında bütünlük yakalamanıza yardım ediyor. Zamansız çizgilerle şekillenen yıkama alanları, farklı desen ve yüzey dokularıyla özgün bir görünüme kavuşuyor. Dar ve küçük banyoları ferah bir görünüme kavuşturan tasarımların yanı sıra geniş banyo alanlarına daha fazla keyif ve konfor kazandıran modeller, koleksiyonda ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yaşı ileri ya da bedensel kısıtlamaları olan kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için destek ve benzeri işlevsel parçalarla desteklenmiş tasarımlar bulunuyor.

VitrA yıkanma alanlarında uyumu yakalamanız adına kompakt duş üniteleri ve duş teknesi ya da küvetlerinde birbirlerini tamamlayan detaylara sıklıkla yer veriyor. Rahatlığı, işlevselliği ve şıklığı bir arada sunan yıkama alanları için en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, banyonuza keyifli bir dokunuş katabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 34 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:34 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar